Подобар Готвач 12-Чаша Црвен Кафемат

Подобар Готвач 12-Чаша Црвен Кафемат

DEN 1184.00

Достапност

Наполнете ја целата канцеларија Со Подобар Готвач 12-Кафемат. Неговиот голем капацитет од 12 шолји им овозможува на неколку поединци да го добијат своето кафе пред да треба да сварите ново тенџере, а практичниот индикатор за нивото на водата ја елиминира претпоставката кога треба да наполните. Капацитетот од 12 чаши е идеален за канцелариски амбиент. Индикаторот за нивото на водата ви овозможува да знаете кога водата е ниска. Отстранлива корпа за филтрирање. Практично складирање на кабелот. Компатибилен со мелено кафе. Поддржан од 1-годишната ограничена гаранција на производителот. Стилски црвен дизајн. Наполнете ја целата канцеларија Со Подобар Готвач 12-Кафемат. Неговиот голем капацитет од 12 шолји им овозможува на неколку поединци да го добијат своето кафе пред да треба да сварите ново тенџере, а практичниот индикатор за нивото на водата ја елиминира претпоставката кога треба да наполните. Капацитетот од 12 чаши е идеален за канцелариски амбиент. Индикаторот за нивото на водата ви овозможува да знаете кога водата е ниска. Отстранлива корпа за филтрирање. Практично складирање на кабелот.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката