Боја Клуб Лак, Крем, 0. фл ОЗ-ПРИМ РОУЗ

Боја Клуб Лак, Крем, 0. фл ОЗ-ПРИМ РОУЗ

DEN 1.67

Достапност

Класичен лак за нокти на кој ќе ви бидат врвовите на прстите извикувајќи го мерси бокуп. Долготрајна и мазна примена. Омилен лак за славни маникири и обожаватели на бои за нокти ширум светот. Лак за Нокти во Боја Клуб, 0,5 fl oz Долготрајна и мазна примена. Нема формалдехид, толуен и ДБП хемикалии. Вегански, никогаш не тестирани на животни и се околу суровост бесплатно.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката