Викинзите Волци Од Мидгард, Калипсо Медиа САД, Софтвер, 848466000666

Викинзите Волци Од Мидгард, Калипсо Медиа САД, Софтвер, 848466000666

DEN 559.84

Достапност

Фантазијата Ја Исполнува Нордиската Митологија : Патувајте Низ царствата на Земниот Мидгард, замрзнувајќи го Нифлхајм и Вриејќи Го Балхајм, или како жесток Викиншки Воин или безмилосен штитеник.Смртоносната Фимбулвинтер : Издржете ги смртните настинки и заштитете се од изложеност на гневот на природата за да преживеете.Почит Кон Боговите : Соберете крв од паднатите непријатели и жртвувајте ја на олтарот за да добиете подароци од Боговите за да ги подобрите вашите моќи.Бесот На бесот : оставете го вашиот гнев да зафати со активирање На Режимот На Бес за да ги совладате вашите непријатели во крвожедна борба.Уметноста на борба : Усовршете ги своите вештини со секое оружје за да го отклучите нивниот вистински потенцијал, вклучувајќи мечеви, лакови и бастуни со магија.Моќта На Боговите : направете ги способностите на Боговите свои со опремување амајлии со моќност, Како Талисманите На Тор или Локи. Ставете ги вашите нови вештини на тест натпреварувајќи се Во Искушенијата На Боговите за да заработите дополнителни награди.Тимска работа : Здружете се со пријател и патувајте заедно до Бреговите На Мидгард во епски режим на соработка преку два играчи. Изберете помеѓу четири нивоа на тежина за да одговараат на вашите вештини и таленти. Дали се осмелувате да го пробате непопустливиот хардкор режим? Посетете ги Световите Од Нордиската митологија и патувајте низ царствата На Земниот Мидгард, замрзнувајќи Го Нифлхајм и Вриејќи Го Балхајм, или како жесток Викиншки Воин или безмилосен штитеник. Соберете крв од паднатите непријатели и жртвувајте ја на олтарот за да добиете подароци од Боговите за да ги подобрите вашите моќи. Контролирајте го вашиот бес или оставете го вашиот гнев да заземе со активирање На Режимот На Бес и искористете го во ваша корист за да ги совладате вашите непријатели во борба. Подобрете ги своите вештини со секое оружје за да го отклучите нивниот вистински потенцијал, вклучувајќи мечеви, лакови и бастуни со магија. Направете ги способностите на Боговите свои со опремување амајлии со моќност, Како Талисманите На Тор или Локи. Викинзите Волци Од Мидгард, Калипсо Медиа САД, Компјутер Софтвер, 848466000666.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката