Месечината Базен Ѕид Декор Во Антички Злато И Антички Бронза

Месечината Базен Ѕид Декор Во Антички Злато И Антички Бронза

DEN 3.33

Достапност

Оддадете почит на небото погоре со декор на ѕидот На Базенот на Месечината. Составено од текстурирани дискови во етерични златни, сребрени и антички бронзени метали, ова парче е подготвено за закачување. Алудирајте на плимното влечење во крајбрежниот ентериер, или едноставно како издвоен детал во еклектичен простор. Месечината Базен Ѕид Декор Во Антички Злато и Антички Бронза.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Сад Ѕид Декор
  • Новак

Сад Ѕид Декор

DEN 639.84

Чисто стаклено огледало со рустикален бел емајл финиш додава гроздобер шарм Пренесува занаетчиска веш�