ПРО 10м-046УС 23.8 Се-Во - Едно Компјутер-Интел Пентиум Злато 6405У-4ГБ-500ГБ ХДД-64ГБ ССД-Интел ХД Графика-Виндоус Про-Десктоп-Црно

ПРО 10м-046УС 23.8 Се-Во - Едно Компјутер-Интел Пентиум Злато 6405У-4ГБ-500ГБ ХДД-64ГБ ССД-Интел ХД Графика-Виндоус Про-Десктоп-Црно

DEN 3.33

Достапност

MSI PRO 24x е еден од најтенките И светла СЕ-Во-едно КОМПЈУТЕР на пазарот денес. Тивко и сигурно, PRO 24 X им служи на вашите потреби без разлика на кое деловно опкружување ќе го посветите : во угостителство, канцеларија, операции, Продажно место на мало, домашна канцеларија или други апликации, MSI PRO 24 X е одличен избор за сите во еден КОМПЈУТЕР. Intel® Pentium® Злато 6405 U Четири Јадро. Виндоус 10 Про. Веса Монтабилна. Надградлив Хард Диск. Двојна ЛАН пристаништа. Производител На Процесор : Интел. Тип На Процесор : Пентиум Злато. Процесор Модел : 6405 U.Стандардна Меморија : 4 МК. Мемориска Технологија : DDR4 SDRAM. Вкупниот Капацитет Хард Диск : 500 МК. Вкупно Солидна Состојба Погон Капацитет : 64 МК. Тип На Оптички Погон : Не. Големина На Екранот : 23.8". Режим на екран : Целосна HD.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката