Мраз прекинувачи на мраз коцки цреша лимад зачинети, изработени со кесили за џвакање без шеќер без шеќер, 8. Оз

Мраз прекинувачи на мраз коцки цреша лимад зачинети, изработени со кесили за џвакање без шеќер без шеќер, 8. Оз

DEN 3.33

Достапност

Никогаш не знаете кога ќе ви помогне брз вкус на вкус. За среќа, не мора да погодите. Со оваа пригодна торба за отпадоци од мраз коцки за џвакање на мраз, можете да имате рафал без шеќер од вкус на цреша од ваша страна каде и да одите. Чувајте торба со вас кога сте во автомобил, дома и во канцеларија за брзо, вкусно задоволство каде и да ве однесе денот. Овие ада-прифатени мраз за кршење на мраз парчиња гуми за џвакање ќе ги задржат пупките за вкус зафатени, а вашиот здив овошен свеж за време на состаноците, после ручекот, во текот на филмот ноќи и во автомобилот дури и на вашите најдолги патувања. Се чувствувате дарежливо? Со торба за откупување со 100 точки, лесно е да се сподели. Покажете ја оваа живописна торбичка во близина на садот за бонбони дома или работа за да им дозволите на гостите, членовите на семејството, пријателите и соработниците да си помогнат самите. Тие сигурно ќе ви се заблагодарат за долготрајната третирање на гума за џвакање. На крајот на краиштата, тоа е исто толку добро како и десерт од цреша и вар без никаква врева. Содржи една (1) 8.11-унца, 100-парчиња за резистентна торбичка исполнета со мраз за кршење на мраз коцки од мраз од цреша лим, ароматизирана гума за џвакање со шеќер. Ice Breakers коцки за мраз за џвакање во откупна торбичка совршена за чување во ранци, прегради за ракавици за автомобили, фиоки за закуски на работа и лекување на ормани дома. Без шеќер, ада прифатен гума за џвакање во резистентна торба за стенд-ап, нудејќи лесно споделување и трајна свежина. Уживајте во гума за џвакање без шеќер на роденденските забави, датумите за годишнини, новогодишните бази и други настани каде што е задолжителен свеж здив. Пук на вкусни, курви од цреша од цреша во гума за џвакање без шеќер, ќе сакате да џвакате откако ќе уживате во вашиот Божиќ, Денот на вineубените, Велигден и селекции на бонбони за Ноќта на вештерките. Донесете гума за џвакање со вкус на цреша Лимед со вас на вас да работите состаноци, презентации и настани за мрежно поврзување за да обезбедите свеж здив и доверба во текот на целиот ден.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката