Хенмому Заптивка На Главата На Надворешниот Цилиндар, Заптивка На Главата На Цилиндерот На Бродот,Заптивка На Главата На Цилиндерот На Моторот На Цилиндерот На Ча?

Хенмому Заптивка На Главата На Надворешниот Цилиндар, Заптивка На Главата На Цилиндерот На Бродот,Заптивка На Главата На Цилиндерот

DEN 130.56

Достапност

Функција : 1. Изработен од материјал, што го прави издржлив, цврст и има долг работен век.2. замена за стара или оштетена заптивка, применлива заптивка на главата на надворешниот цилиндар.3. Внимателно заварување, прецизна положба на дупката, целосни функции, силни перформанси, многу стабилни.4. Исклучителна изработка, лесна и практична, пренослива и лесна, не оптоварувајте.5. Усвојување занает со висока спецификација, одлично запечатување и издржливост на оваа заптивка На главата На цилиндерот Т40.Спецификација : Тип На Ставка : Заптивка На Главата На Цилиндерот На Бродот Материјал : Притискање На Памучен Материјал + Комбиниран Челичен Прстен Боја : Како Што Е Прикажано На Сликата Тежина : Прибл. 72.0 g/2.5 Ozpackage Листа : 1 x Брод Цилиндар Главата Заптивка Исклучителна изработка, лесна и практична, пренослива и лесна, не оптоварувајте. Внимателно заварување, прецизна положба на дупката, целосни функции, силни перформанси, многу стабилни. Изработен од материјал, што го прави издржлив, цврст и има долг работен век.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката