Чорапи со екипаж во форма на памук со чешли на Georgeорџ, пакувања, пакувања

Чорапи со екипаж во форма на памук со чешли на Georgeорџ, пакувања, пакувања

DEN 0.33

Достапност

Compорџ Комбид памучни чорапи се меки и дизајнирани за модерен, разноврсен изглед со допир на каприц. Висококвалитетното предиво е издржливо; Беспрекорна поддршка на пети и лак обезбедуваат дополнителна удобност. Два пара се шарени, а еден е цврст со контрастна потпетица и пети. -Комбинирани чорапи со екипаж на памук, 3 -пакет -безмилосна поддршка на пети -рх -засилена потпетица и пети -отстапуваат врвни -фигури со големина на чевли 6-12 -76% памук, 21% најлон, 3% спандекс, ексклузивно од еластична -ахин Подготвено -изложено.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката