Женски Цветни Здив Фустан Ракав Ручаше Линија Фустан V Вратот Возбуда Мини Кратки Фустани Пролет И Лето Коленото Висок Фустан Розова Дозвола

Женски Цветни Здив Фустан Ракав Ручаше Линија Фустан V Вратот Возбуда Мини Кратки Фустани Пролет И Лето Коленото Висок Фустан

DEN 591.84

Достапност

Женско Печатење Мода Секојдневен Пролетен И Летен Фустан Со Кратки Ракави Со Краток Ракав : 1.Дизајните За Печатење Прават Да Изгледате Толку Убаво, Секојдневно, Стилски И Различно. 2. Погоден За Надворешно, Одмор, Спорт, Секојдневно Носење. Удобно И Погодно За Сите Типови На Тело. Погоден За Дами Или Девојки Во Летна Облека. 3. Одличен Издржлив, Погоден За Секојдневно Носење. 4. Тенок Дизајн Ги Истакнува Женските Облини. 5. Дизајнот На V-Вратот Ги Прави Женските Кривини на Рамената и Вратот Посовршени. Сезона : Лето : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : Модна Должина : Редовен тип на Ракав : Краток Ракав Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Жени Фустани Високи до Колена.USUKEUBust Sleeve Shoulder Waist Lengthssmall483494cm/37.01"50cm/19.69"38.5 cm/15.16"94cm/37.01"89cm/35.04"MMedium6103698cm/38.58"51cm/20.08"39.5 cm/15.55"98cm/38.58"91cm/35.83"LLarge81238104cm/40.94"52.5 cm/20.67"41cm/16.14"104cm/40.94"93cm/36.61"XLX-Large101440110cm/43.31"54cm/21.26"42.5 cm/16.73"110cm/43.31"95cm/37.40"Size : SSize. : Small US : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 94cm/37.01"Sleeve : 50cm/19.69"Shoulder : 38.5 cm/15.16"Waist : 94cm/37.01"Length : 89cm/35.04"Size : MSize. : Medium US : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 98cm/38.58"Sleeve : 51cm/20.08"Shoulder : 39.5 cm/15.55"Waist : 98cm/38.58"Length : 91cm/35.83"Size : LSize. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 104cm/40.94"Sleeve : 52.5 cm/20.67"Shoulder : 41cm/16.14"Waist : 104cm/40.94"Length : 93cm/36.61"Size : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 110cm/43.31"Sleeve : 54cm/21.26"Shoulder : 42.5 cm/16.73"Waist : 110cm/43.31"Length : 95cm/37.40" од прилика " Овој симпатичен фустан е совршен за одмор, работа, дом, канцеларија, забава, гостин на свадба, коктел, плажа, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, дневно. Добро за пролет, лето и есенско носење. `+ ЗАБЕЛЕШКА : прикажаните слики се само за прикажување цели, големата големина е да ги прикажете сите детали за производот, а не вистинската големина, ве молиме измерете го вашиот ѕид за да ја изберете најсоодветната големина. Повеќе Избор : Кликнете НА "JNGSA" за повеќе нов моден стил. Ве молиме препознајте го името на нашиот бренд "ЈНГСА" , можете да ги добиете најдобрите производи и услуги.Ако имате какви било прашања за време на купувањето, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме проблемот за вас што е можно поскоро. ✿€Се занимава Дозвола Q : Одлични подароци за неа, жените, сопругата или девојката пријател. Забрзана Испорака : 6-14 Дена. Стандардна Испорака : 8-20 Дена. Испорачани во рок од 24 часа.Уживајте во вашиот шопинг!. ЖЕНСКИ ФУСТАНИ : Овој Женски Сарафан Пријатно Е Да Се Носи Благодарение на Неговиот Мек, Лесен И Течен Квалитет, Прави Да Се Чувствувате Свежи Дури и Во Врел Летен Ден. Овој Секојдневен Фустан Ќе Биде Омилените Предмети За Лето.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката