5. Тактичка торбичка за футрола, црна

5. Тактичка торбичка за футрола, црна

DEN 1.00

Достапност

Торбичка за футрола, црна боја, материјал полимер 5.11 тактичка футрола за футрола, црна : брза и сигурна BBS/торбичка за футрола за прицврстувачи на кука и јамка. Интегрира со 5.11 Компатибилна опрема за систем за резервен ремен. Прилагодливи димензии на футрола. Прилагодливи ленти за заклучување обезбедуваат безбедно носење. Тешка најлон конструкција. Агол за инсталација дефиниран од корисникот за сигурна ждрепка. Црната торбичка со пиштол е со големина за стандарден страничен дел.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Десантис Р.
  • Новак

Десантис Р.

DEN 1.33

Изработена од висококвалитетна кожа обликувана за да одговара на вашата пиштол, оваа футрола го држи ва

Фудбал на Tac Ops
  • Новак

Фудбал на Tac Ops

DEN 319.20

Фолдер за задржување на ОВБ, обликуван со OWB, Black Features : Модел специфичен обликуван поли за безбедно вкло�