Едноставно Дејзи 20 20 Модерен монограм во затворен полиестер во затворен простор за фрлање, есенско злато

Едноставно Дејзи 20 20 Модерен монограм во затворен полиестер во затворен простор за фрлање, есенско злато

DEN 0.33

Достапност

Персонализирајте го вашиот дом со едноставно Daisy 20 "x 20 " Есенско злато модерна монограм внатрешна/надворешна перница од нашата колекција монограм. Оваа затворена/надворешна перница е совршен додаток на кој било трем, палуба или внатрешен двор на кој му треба допир на стилска удобност! Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката