14к жолто злато машко 22 шупливо тесен ѓердан од Мајами кубански ланец

14к жолто злато машко 22 шупливо тесен ѓердан од Мајами кубански ланец

DEN 2768.00

Достапност

14 K Yellow Gold Man's 22 "7,4 mm Hollow Tight Miami Cuban Chain ѓердан. Популарно меѓу познати личности и икона варијација на ланци на Curb, нашиот ѓердан од 14 килограми Gold Gold Hollow Cuban Cuban Chain, ќе донесе робусна изјава до нечија гардероба. Достапно во жолта боја. Достапно во жолто Златна и различна низа на должини и големини на ланецот. Совршен подарок за него. Заклучување на јастог го прави овој ланец ветер при запечатување на затворачот за безбедно заклучување. Загарантирано е 100% задоволство. Ако има некој проблем со вашата ставка, можете да го вратите без какви било проблеми. Вешто произведен. Умот да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерни. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најзаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). Машки (машки). 14к жолто злато (жолта боја). Шупливо злато. Јастог канџи. Без камен. Кубанска врска. Возрасни/ постари/ тинејџери.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката