Чудо Дрво Моринга Енергија Чај-Ванила Улонг Грозје

Чудо Дрво Моринга Енергија Чај-Ванила Улонг Грозје

DEN 3.33

Достапност

ЗБОГУМ КАФЕ, ЗДРАВО МОРИНГА! Наполнете го денот со органски енергетски инфузии од суперхрана моринга од Чудо. Препуштете се на совршена хармонија на листовите улонг чај и моринга со нежен, но смел додаток на органско грозје и органска ванила. ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ ЧУДО ДРВО ЕНЕРГИЧЕН МОРИНГА ИНФУЗИИ - нашите супер кофеин моринга инфузии се уникатни, бидејќи тие ги користат премија, органски состојки со секој вкус намерно стокмено од страна на нашите господар чај мешалки за прекрасен вкус искуство со секоја голтка. СУПЕР НАПОЛНЕТЕ ГО ДЕНОТ СО ПОВЕЌЕ КОФЕИН ОТКОЛКУ КАФЕ - нашите инфузии содржат 155 мг органски кофеин што се споредува со типична шолја кафе која има само 100-125 мг кофеин. Уште поважно, нашите инфузии не содржат шеќер/адитиви, така што тие се поздрава опција!. ВРВЕН ВКУС И КВАЛИТЕТ - ние користиме само рачно избрани и квалитетни состојки, совршено измешани и спакувани во премиум пирамидални кесички. Ова се најквалитетните достапни инфузии моринга.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката