Беси и Барни чакал камен чудо луксузен ултра кадифен фур крзно милениче куче реверзибилно ќебе

Беси и Барни чакал камен чудо луксузен ултра кадифен фур крзно милениче куче реверзибилно ќебе

DEN 2.33

Достапност

Нашите луксузни ќебиња се исто толку меки и луди како вашето куче. Cените се реверзибилни, што значи дека има две различни ткаенини од секоја страна со кои вашиот кожен најдобар пријател може да ужива во гушкањето. Користените ткаенини се посебен вид кадифен ткаенина која е слична на руно, но помека и подебела. Високиот квалитет на овие ткаенини ги спречува неговите бои да исчезнат и нејзината топлина да се намали со текот на времето. Се одликува со 100% машина за перење. Долготрајни, трајни меки ткаенини. Реверзибилна (може да се користи во две различни страни). Луксузни неспоредливи кадифни ткаенини.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката