Мебел Нантакет Глава

Мебел Нантакет Глава

DEN 1838.72

Достапност

Без разлика дали живеете покрај плажа или само сакате да го направите тоа, Насловот НА Нантакет ЗА МЕБЕЛ АФИ носи шарм инспириран од море во вашиот кревет-не е потребна вистинска плажа. Дизајнот на вертикалната штица се спојува со обликуваното горно парче за да се постигне јасен, безвременски стил и ќе ви се допадне како да изберете достапна завршница што најмногу одговара на вашиот простор. Финишот стручно се применува со користење на петстепениот ПРОЦЕС НА НАИЗМЕНИЧНО брусење и запечатување НА МЕБЕЛОТ АФИ. Резултатот е богата, длабока завршница која трае од година во година. Плус, насловот е изработен од тврдо дрво одгледувано на плантажа, еколошки и користи цврсто склопување на завртки, навртки и шпилки за најдобро во градежништвото. Изберете од достапните опции за големина.Димензии : Близнак : 43.63 W x 2 D x 41.38 H во.Целосно : 57.75 W x 2 D x 44.25 H во.Кралица : 64.63 W x 2 D x 44.25 H во.Кралот : 80.75 W x 2 D x 44.25 H во. Изберете достапна големина. Еко-пријателска конструкција од тврдо дрво. Вашиот избор на достапна завршница. Шармантен дизајн инспириран од куќа. Издржлив склоп на завртки, навртки и шпилка. 5-чекор заврши процес. Дизајн со летви.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката