1 - Спреј Дождовница Туш Главата Во Хром RP50841

1 - Спреј Дождовница Туш Главата Во Хром RP50841

DEN 2.00

Достапност

Надградбата на нов Туш за Делта е одличен викенд сам проект. Не се потребни посебни алатки. Меките, гумени дупки за прскање ви овозможуваат лесно да ги избришете таложењето на калциум и вар од лицето за прскање на тушот и тушот за раце со допир на прст. Поставките за прскање вклучуваат : Мек Дожд. 2 1/2 " должина на главата за туширање. Единствена функција дизајн на дожд.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката