Марта Стјуарт Лиам 2-ниво на орев мобилен дрво жито за складирање и количка за печатачи со полиран месинг рамка

Марта Стјуарт Лиам 2-ниво на орев мобилен дрво жито за складирање и количка за печатачи со полиран месинг рамка

DEN 1119.84

Достапност

Количката за мобилни печатачи на Марта Стјуарт Лиам 2 ви овозможува без напор и удобно да ги транспортирате вашите канцелариски додатоци до каде и да работите и да ги превртите од патот кога ви треба простор. Фали две цврсти инженерски полици од дрво во безвременска завршница на орев и офсет челична рамка во месинг надграден месинг, ова подвижно решение за складирање му дава модерна софистицираност на секоја област за внатрешни работи. Заклучувањето на кастрите ја чуваат количката на место и направете непречен трансфер кога е време да ги преместите вашите материјали. Собранието е брзо и лесно со вклучените алатки и чекор-по-чекор инструкции. Марта Стјуарт Лиам 2-ниво на орев мобилен дрво жито за складирање и количка за печатачи со полиран месинг рамка. Модерна отворена складирање 2 нивоа количка за мобилни печатачи. Трајно инженерско дрво со орев меламин финиш. Челична рамка во полиран месинг. Странични шини за складирање. Мазно движење за заклучување на ритарите. Избришете чиста со влажна крпа. Вклучени се потребни алатки за склопување. Димензии - 31,5 "W x 16.25" D X 29,75 "H; големина на полица (2) : 31,50" W x 14.25 "D x 16,5" H; Максимален статички капацитет на тежина : 44 фунти. Статичка тежина по полица.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката