Миленичиња прва nfl dallas каубои грда маичка за кучиња и мачки. Најтешка лиценцирана кошула за миленичиња. Достапни големини

Миленичиња прва nfl dallas каубои грда маичка за кучиња и мачки. Најтешка лиценцирана кошула за миленичиња. Достапни големини

DEN 3.33

Достапност

НФЛ лиценцирана грда маичка! Оставете го вашето домашно милениче да го покаже вашиот тимски дух! Оваа кошула за домашни миленици е изработена од 100% поли-котон и е дизајнирана со лесно вклопување предниот панел и дното на лентата за да одговара на вашето домашно милениче со максимална удобност. Спортското спојување на контрастната боја на преклопување е детално опишано на вратот, ракавите и дното. Одликувајќи се со името на тимот, Сити од уникатни и шарени артикли за облека до забавни и разиграни играчки и додатоци. Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на вашето домашно милениче, истовремено обезбедувајќи долготраен производ. Прво лиценцирани производи за миленичиња од домашни миленици. Миленичиња прва nfl dallas каубои грда маичка за кучиња и мачки. Најтешка лиценцирана кошула за миленичиња. 4 големини на располагање.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката