Њујорк Гиганти 24оз. Скришум Наследство Хром Нацрт Тамблер

Њујорк Гиганти 24оз. Скришум Наследство Хром Нацрт Тамблер

DEN 639.84

Достапност

Покажете го вашиот дух На Њујоршките Џинови со овој 24оз. Скришум Наследство Хром Нацрт Тамблер. Впечатлива графика поврзана со неговата издржлива конструкција комбинирајте за да ја креирате вашата чаша. Никој нема да го доведе во прашање вашиот њујоршки гиганти фандом со овој одличен додаток во вашата кујна. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Увезени. Официјално лиценциран. Висококвалитетно метално лого. Чувајте ги пијалоците ладни или топли со часови. Држи прибл. 24оз. Рачно миење, капе суво. Материјал : 100% Нерѓосувачки Челик. Бренд : Големи Американски Производи. Црн силиконски зафат. Вакуум Изолирани Гимнастик. Капак отпорен на истурање.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката