® Иглички за коса За Жени Девојки Едноставни француски Метални Иглички За Коса Вилушки Клипови За Коса За Девојки Женски Иглички Стапчиња Додатоци За Коса Јуда Игл

® Иглички за коса За Жени Девојки Едноставни француски Метални Иглички За Коса Вилушки Клипови За Коса За Девојки Женски Иглички

DEN 1.00

Достапност

Апликации : игличките за коса шињон се дизајнирани за жени или дами да носат дома или во шопинг, состаноци, роденденски забави, прослави, свадби итн. за брзо и лесно дизајнирање фризура. Спецификации : Боја : како што покажуваат сликите Големина : прибл. 3,93 х 0,74 инчи 10 х 1,9 См (Л х Ш) Материјал : содржина на метален Пакет : 4 х Метал У Во Облик На Гроздобер Фиба топло известување : вклучен Зашилен дел, ве молиме држете се подалеку од малите деца. Ве молиме дозволете мала грешка во големината поради рачно мерење. Ве молиме дозволете мала хроматска аберација поради различни екрани и светла. Zibuyu® Иглички За Коса За Жени Девојки Едноставни француски Метални U Иглички За Вилушки За Коса Клипови За Коса За Девојки Женски Иглички Стапчиња Додатоци За Коса Јуда Иглички За Пунџа За Коса Жени И Девојки (Сребро И Злато) 4 Парчиња.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката