Геометриски полиестерски геометриски полиестерски туш за туширање, 15-парчиња

Геометриски полиестерски геометриски полиестерски туш за туширање, 15-парчиња

DEN 639.84

Достапност

Дајте му на вашата бања смел преуредување со главните постапки Стокхолм геометриски полиестерски туш завеса за бања. Привлечен додаток на вашата мастер бања, гости или детски декор за бања, завесата за туширање има впечатлив геометриски дизајн на дијаманти во нијанси на сина и бела боја. Овој сет на бања од 15 парчиња вклучува завеса за туширање, куки за ролерболи и две килими за бања за бања со меморија со поддршка за отпорен на лизгање за совршено координиран изглед. Тушот за туширање и килими за бања се изработени од полиестерска ткаенина која е мека, издржлива и машина што се пее. Можете да ги задржите да изгледаат како нови со машина да ги мијат во ладна вода и да се сушат на ниско поставување. Спарете ја оваа завеса за туширање со омилената лагер за завеси за туширање (не е вклучена во сетот). 15-парчиња ткаенина за туширање завеса и мемориска пена за бања. Се одликува со сини и бели дијаманти дизајни. Се препорачува употреба на лагер за завеси (не е вклучена во сетот). Завеса за туширање : 100% полиестер, килими : 100% полиестер со полиуретанско полнење. Машинска миење за брза и лесна грижа. Комплетот вклучува : 1 завеса за туширање (70 x 72 инчи), 12 куки за завеси за туширање, 2 килими за бања за бања со пена што не се лизга (20 x 30 инчи, 17 x 24 инчи).


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката