Алатки за моќен држач за жилет, бело

Алатки за моќен држач за жилет, бело

DEN 0.33

Достапност

100% држач за силиконски брич. Неговата уникатна силиконска технологија му овозможува да се зафати со сјајни површини и никогаш да не го изгуби зафатот. Дизајнирано да одговара на сите типови жилет и моќното огледало. Совршено за туш и бања и супер хигиенски за вашиот брич! Алатки за моќен носител на жилет, бело.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката