Кекс Партија Плен Кеси - Партија Материјали

Кекс Партија Плен Кеси - Партија Материјали

DEN 229.60

Достапност

Ако отидовте малку во морето со забавните услуги за прославата на роденденот на вашата ќерка, тогаш ќе ви требаат Торби за Плен За Забави За Кекси. Овие забавни чанти се совршени за вчитување и испраќање гости на вашето мало девојче. Големина : 9Х х 7 1/4 В.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката