Scrubstar женски основни најважни е најважните панталони за влечење

Scrubstar женски основни најважни е најважните панталони за влечење

DEN 1.67

Достапност

Основните најважни работи за влечење, кои се повлекуваат од Scrub Star, се одликуваат со висока големина со исправено вклопување на ногата и околу еластичната лента за половината, дизајнирани за лесни он и оф. Предни џебови и еден карго џеб за носење сè што ви треба. Направено со трајна мешавина на полиестер и памук четкан топон. Висока големина со директно вклопување во ногата. Еластична половината. Две џебови на лепенка. Еден карго џеб. 31 "инчен инсем.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката