Облека за сончање на девојчиња со чудо на нација, облечена во качулка, големини 4- & плус

Облека за сончање на девојчиња со чудо на нација, облечена во качулка, големини 4- & плус

DEN 399.84

Достапност

Завршете го нејзиниот спа-инспириран изглед со оваа облека за завиткување од сон од Wonder Nation. Изработена од супер-меки кадифени, оваа облека за завиткување е добредојдено додавање пред и по времето за бања. Се одликува со аспиратор за додадена топлина; Завршено со вреќа со појас за лесна и исклучена и корисни предни џебови. Прави одличен подарок за секоја девојка на вашата листа. Само на. Материјал : 100% полиестер со кадифе отпорен на пламен. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : редовно. Деколте : Отворен фронт со прицврстен аспиратор. Затворање : вратоврска со вреќи. Ракави : Долго. Ockебови : Две предни лепења. Карактеристики : Ултра-мека кадифена рака. Девојчето руно со капакот со качулка, облечена облека од чудо нација.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката