Облека за кратки ракави за девојчиња за чудо нација, 2-пакувања, големини 4- & плус

Облека за кратки ракави за девојчиња за чудо нација, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 2.67

Достапност

Нема ограничување на забавата и удобноста, со фустанот за игра на Wonder Nation. Лесна, мека и симпатична, ова е крајната облека за лизгање. Спарете го со симпатичен пар сандали или патики и таа е подготвена за училницата, играч или излез со семејството. Таа сигурно ќе сака да го носи секој ден, па ќе бидете среќни што има две! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два фустани. Деколте : екипаж. Затворање : Влече стајлинг. Ракави : Кратко. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Достапно во отпечатоци и цврсти материи. Играјте фустан 2-пакет за девојчиња од Wonder Nation.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката