Ајслор Детски Девојки ' Еден Шарени Трико Божиќ Дедо Мраз Елф Рејв Облечи Гимнастика Балет Танц Фустан

Ајслор Детски Девојки ' Еден Шарени Трико Божиќ Дедо Мраз Елф Рејв Облечи Гимнастика Балет Танц Фустан

DEN 223.68

Достапност

Комплетот Вклучува : 1 парчиња Комбинезон Состојба : Ново со Тагматеријал : 60% Полиестер, 40% Бронзирање Крпа Бр.Препорачано Size Length Chest Waist Collar6618"/46cm22"/57cm20.5"/52cm10.5"/27cm8819.5"/49.5cm24"/62cm22"/56cm11"/29cm101020.5"/53cm26"/67cm23.5"/60cm12"/31cm121222"/56.5cm28"/72cm25"/64cm13"/33cm141423.5"/60cm30"/77cm26.5"/68cm13.5"/35cm161625"/63.5cm32"/82cm28.5"/72cm14.5"/37см Деца Девојки Божиќ облечи краток ракав исечок возбуда шарени трико комбинезон сцена перформанси костими. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Рачно миење одделно и висат суви. Изработени од висококвалитетна полиестерска и бронзена ткаенина, умерена еластична, пријателска за кожата и мека за допирање и носење. Шарена шема, исечок на грбот, крпеница од метална боја, комбинезон од трико од типот шорцеви украсен со здолниште од возбуда. Задолжително облечете Се За Божиќ, сценска изведба, улога, тематска забава, карневали, циркуски претстави и многу повеќе.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката