Детроит Лајонс-Јарод Гоф Ѕид Постер со Притисни, 14.725 22.375

Детроит Лајонс-Јарод Гоф Ѕид Постер со Притисни, 14.725 22.375

DEN 3.00

Достапност

Овој Тренд Меѓународниот Нфл Детроит Лавови-Џарод Гоф 21 Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот Нфл Детроит Лавови-Џарод Гоф 21 Ѕид Постер Со Pushpins : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Photoart Сјај Постер Хартија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката