Лументо Деца Топла Зимска Јакна Дебели Дуксери Со Долги Ракави Со Џебови Патент Кардиган 3179-Шарен Автомобил

Лументо Деца Топла Зимска Јакна Дебели Дуксери Со Долги Ракави Со Џебови Патент Кардиган 3179-Шарен Автомобил

DEN 1.33

Достапност

Опис : Пол : Деца, Момчешки Стил : Деца Момчиња / Девојчиња Со Качулка Со Патент До Јакна Fall Зимски Капут, Долги Ракави Дуксери Надворешна Облека, Кардиган Јакни Тип На Шема : Диносаурус Печатење, Животински Принт, Цртан Филм Печатење Боја : Црна, Сина, Жолта, Розова Големина : 90см, 100см, 110см, 120см, 130см (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)материјал : Полиестер Спандекснеклин : Качулка Должина На Вратот : Должина На Колковите : Долги Ракави Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Надворешна облека со долг ракав, направете го вашето бебе симпатично и симпатично, топли јакни за дуксери за вашиот син.2. Овој дебел дуксер со качулка изработен од одличен материјал, мек, удобен и дише, може рачно да се мие или мие во машина, без бледнее, пријателски настроен кон кожата на вашето бебе.3. Модерен стил ве прави симпатични и привлечни во толпата.4. Погоден за забава, празнична забава, Прва Причест, церемонија, крштевање, роденден итн.Содржина на пакетот : 1 х Качулка Облека (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Деца Момчиња Девојки Топла Јакна За Надворешна Облека, Палто Со Качулка со Долги Ракави, Дебела Облека со Качулка. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Супер Меки, Удобни И Топли Јакни За Мали Деца, Пријателски За Кожата на Вашите Деца. Дизајн-Долг Ракав, Врат Со Качулка, Патент, Лесен За Ставање и Соблекување, Основен Едноставен Обичен Палто За Животински Принт На Момчиња За Деца Слатки Дуксери Кардиган, Мали Јакни За Есенски Зимски Дуксери. Повод-Детската Облека Е Одличен Подарок за Роденденот На Вашите Слатки Деца, Забава, Велигденски Фустан, Фотографија, Специјални Настани и Секојдневно Носење. Мерење-Ве Молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката