Пријатни џемпери девојки плишани долги ракави пижами ноќница, големини со 4-14

Пријатни џемпери девојки плишани долги ракави пижами ноќница, големини со 4-14

DEN 254.24

Достапност

Опкружете ја во целосна мекост цела ноќ во пријатна метеж со свиленкарен допир на ноќниот дом. Забавни детали за печатење и аспиратор сигурно ќе стават насмевка на лицето. Худ. Долги ракави. Печатење на сите. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Hooded Print Nightgown за девојки од пријатни метеж.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката