Спортска Облека За Девојки Аквагард Фин Дрес Маица Со Подолга Должина

Спортска Облека За Девојки Аквагард Фин Дрес Маица Со Подолга Должина

DEN 159.84

Достапност

Совршени за училиште или за време на викендот, маиците за вратот на екипажот на овие класични девојки се секојдневие. 100% Памук; Пакување од 3; Повлечете го затворањето; Машинско Перење; 4,5 мл., 100% чешла прстен-откачи памук парична казна Дрес Маица Маица.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката