Tuck & von Машка оригинална кожа водоотпорен дво-тон чика чизма

Tuck & von Машка оригинална кожа водоотпорен дво-тон чика чизма

DEN 959.84

Достапност

Практичноста се среќава со стилот со „Ландо чизми“ од Так и фон. Овој водоотпорен чизми на Чука може да се задржи на секое време, а неговиот дво-тон дизајн на потпетицата исто така изгледа добро. Се одликува со потресена кожа низ и обоена, газена надворешна плоча за максимална издржливост. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Оригинална кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката