Tuck & von Машки Даин капа од пети на глуждот на глуждот

Tuck & von Машки Даин капа од пети на глуждот на глуждот

DEN 591.84

Достапност

Полиран, но сепак практичен, Даин Бут од Так и фон. Овој багажник со тркалезна пети обезбедува крајна удобност со 8 mm TRU Comfort Foam ™ insole и Shock-Absorbent XL Extralight® единствено. Оригинална кожа, перничена јака и затворање на чипка со заменливи ленти го завршуваат изгледот.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката