Ханес Комфорт Истегнете Унизе Памучна Врвка За Чистење Панталони

Ханес Комфорт Истегнете Унизе Памучна Врвка За Чистење Панталони

DEN 223.36

Достапност

Унисекс панталони за влечење, 2 рачни џебови и 1 пространа товарна панталона со бод од пенкало. Технологијата што се користи е кул удобност/фитил, истегнување, лесна нега. 32% Рециклиран Полиестер Ханес Удобност Одговара Унисекс Памук Врвка Чистење Панталони.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката