Летечки Ткаени Секојдневни Патики За Жени Класични Женски Чевли За Трчање На Отворено Спортски Чевли Што Дишат

Летечки Ткаени Секојдневни Патики За Жени Класични Женски Чевли За Трчање На Отворено Спортски Чевли Што Дишат

DEN 383.84

Достапност

Идентификација на ставка : MD00713 Copy Material : Затворање На Ткаенини : Стил На чипка : Обични прсти посебни Карактеристики : Дишење Со Шара : Карактеристика На Разубавување Со Пруги : Tassel Style : низок топал-сезона : Пролетни Летачки Ткаени Секојдневни Патики За Жени Класични Женски Чевли За Трчање На Отворено Спортски Чевли што Дишат.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката