56 - 10лб Хикори Рачка Санка Чекан

56 - 10лб Хикори Рачка Санка Чекан

DEN 1.33

Достапност

Стенли Хикори Рачка Санка Чекани фалсификувани челик главата е стврднат и калено. Лица машина заврши Пакет од 1 фалсификувани челик главата е стврднат и калено. Лицата се завршени со машина. Изберете хикори рачката е завршена со јасен лак.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката