Декоративен Чаршав За Еднократна Употреба Цврст Детален Капак За Позлата Од Розово Злато Додатоци За Домаќинство Црвен Алуминиумски Филм

Декоративен Чаршав За Еднократна Употреба Цврст Детален Капак За Позлата Од Розово Злато Додатоци За Домаќинство Црвен Алуминиумски

DEN 238.56

Достапност

Опис : бидејќи овој чаршав е изработен од висококвалитетен алуминиумски филмски материјал, не е лесно да се носи и кине. Со овој чаршав, вашата маса ќе биде ослободена од дамки бидејќи е отпорна на вода и масло.Нема сомнение дека овој чаршав е многу практичен бидејќи може да се користи во повеќе прилики како што се излети, роденденски забави, собири и семејства. Тој е водоотпорен, отпорен на масло, а исто така изолиран, така што може да ја заштити вашата table.It изработен е од алуминиумски филмски материјал.Должината на чаршавот е 137 см, ширината е 183cm.It погоден е за дома, кујна, дневна соба, забава и така натаму.Име на ставка : Чаршав Материјал : Алуминиумски Филмкарактеристики : За Еднократна Употреба, Лесен За Чистење, Отпорен На Дамкидетали За Големина : 137см х 183см/53.94 "х 72.05" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Чаршав Бидејќи овој чаршав е изработен од висококвалитетен алуминиумски филмски материјал, не е лесен за носење и кинење. Со овој чаршав, вашата маса ќе биде ослободена од дамки бидејќи е отпорна на вода и масло. Нема сомнение дека овој чаршав е многу практичен бидејќи може да се користи во повеќе прилики како што се излети, роденденски забави, собири и семејства. Тој е водоотпорен, отпорен на масло, а исто така изолиран, така што може да ја заштити вашата маса. Изработен е од алуминиумски филмски материјал. Должината на чаршавот е 137 см, ширината е 183 см. Таа е погодна за дома, кујна, дневна соба, забава и така натаму. За еднократна употреба, Лесен За Чистење, Отпорен На Дамки***Чаршав.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката