Бар За Сенки За Очи Еднократно Поминување покрај Буксом За Жени-0. Оз Сенка За Очи

Бар За Сенки За Очи Еднократно Поминување покрај Буксом За Жени-0. Оз Сенка За Очи

DEN 233.44

Достапност

Со технологија внесена со прајмер за да помогне да се задржи бојата заклучена на место, ова полнење со една сенка за очи има моќно пигментирана формула која се лизга на капаците, обезбедувајќи интензивна исплата со ултра луксузно чувство во прав до свила. Бар За Сенки За Очи Еднократно Поминување покрај Буксом За Жени-0,05 мл Сенка За Очи (Полнење).


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката