Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно ја отпечати „Светлината симфонија во сина“ боја - сина, злато

Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно ја отпечати „Светлината симфонија во сина“ боја - сина, злато

DEN 639.68

Достапност

Лесна симфонија во сина боја, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Апстрактна авенија Апстрактна wallидна уметност платно „Светлосна симфонија во сина“ боја - сина, злато : ова уметничко дело има вертикална ориентација. Геометриски дизајн со тема за боја за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката