Пистата авенија мода и глам wallидна уметност платно печати „плажа бебе време“ костим за капење - кафеава, сина боја

Пистата авенија мода и глам wallидна уметност платно печати „плажа бебе време“ костим за капење - кафеава, сина боја

DEN 1.33

Достапност

Пистата Авенија мода и глам wallид уметност платно печати „плажа бебе време“ костим за капење - кафеаво, време на бебето, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна кафеава боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Убавина и моден дизајн со тема за капење за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката