Лого Брендови Конзерви Меки Еднострани, Сини

Лого Брендови Конзерви Меки Еднострани, Сини

DEN 2384.00

Достапност

Покажете ја вашата тимска поддршка со овој BYU 24-Може Ладилник. Изработена е од полиестерска ткаенина од 600 негирачи и обложена со внатрешност запечатена со топлина, отпорна на истекување. Ладилникот за ремени за рамо има преден џеб за патент за складирање и има спортски контрастни акценти и везено лого на тимот. Оваа ставка е идеална за излети, кампување, спортски настани или други активности на отворено. BYU 24-Може Кулер : везени логото. Ладилник отпорен на истекување со топлинско запечатена облога. Вклучени ремен за рамо и отворач за шишиња. Направено од 600-негирачки полиестер. Погоден за излети, кампување, спортски настани и други активности на отворено.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката