-Ко 4 старо бронзена куќа број 6

-Ко 4 старо бронзена куќа број 6

DEN 142.72

Достапност

Оваа бронзена куќа Hy-Ko 4-инчи број 6 има лесен за читање на фонт за традиционален стил. Овие бројки се направени од висококвалитетен метал, кој обезбедува временски распоред, издржливост и долговечност што клиентите очекуваат од броевите на адресата на Хаус Хаус. Овие броеви на стари бронзени куќи можат да одат со повеќето декор. Овие Hy-KO броеви можат да бидат поставени во вашата куќа, деловна активност, wallид, ограда, адреса на плакета или дрвено поштенско сандаче со вклучен хардвер за монтирање. Добијте ги сите ваши броеви со метални бронзени со метални бронзи во денеска. Hy-Ko 4 "старост бронзена куќа број. Фонт за традиционален стил. Издржлив метал отпорен на временски услови. Доаѓа со завртки за монтирање. Модел# AB-40/6. Еден број 6.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката