Тетка Мили Харт Бриош Хамбургер пунџа, 20oz, 8ct

Тетка Мили Харт Бриош Хамбургер пунџа, 20oz, 8ct

DEN 59.84

Достапност

Бухтите на тетка Мили Бриош Хамбургер имаат богат вкус и мека текстура што сите ќе ја сакаат. Нивната мазна, застаклена кора и златна трошка ќе го воздигнат изгледот на кој било плескавица што се служи на нив. Нивната дарежлива големина ќе одржи целосен, сочен плескавица или солена скара. Соберете пакет за вас следното готвење или Bar-B-Que и издигнете го вашето искуство со плескавица. Бухтите на тетка Мили Бриош Хамбургер имаат богат вкус на месарка. Дарежлива големина и густина за да се задржи на кој било сочен плескавица или сосови скара. Не содржи сируп од пченка со висока фруктоза. Кошер Парив. 0 G на транс-маснотии по порција. 0mg холестерол по порција.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката