Bridgestone Ecopia H L Plus 235 50- V гума

Bridgestone Ecopia H L Plus 235 50- V гума

DEN 4985.76

Достапност

Dueler Bridgestone Dueler H/L 422+ Ecopia е еколошки ориентиран кросовер/SUV турнеја, сетосезонски гуми развиени за возачите на мали и средни возила за кросовер и спортски комунални услуги. Тие комбинираат целогодишна влечење, ракување и удобност со намалено влијание врз животната средина (во споредба со дуелот на Bridgestone H/L Alenza). Шајска шеза. Црн страничен allид. 70.000 милји ограничен производител гаранција за живот.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката