9 '12 Пред -осветлен кањон бор вештачки божиќни вештачки - чисти светла

9 '12 Пред -осветлен кањон бор вештачки божиќни вештачки - чисти светла

DEN 2.33

Достапност

Гарланд е убаво акцентирана со бујна мешавина од зеленило. Подолги (ширина од 3 инчи) совети за бор од игла имаат дво-тонска зелена боја кои се мешаат со пократки (ширина од 1,5 инчи) светло зелени совети за дополнителна димензија и реални карактеристики за убавина : 130 совети за гранки пред-осветлени со 50 чисти мини светла 24 инчи зелена Конекторите од оловото кабел од крај до крај ви овозможуваат да поврзете повеќе венчавки заедно (да не надминуваме 210 вати) светлосни комплети на венецот се наведени за UL наведени за внатрешна или надворешна употреба, но самата венец се препорачува за затворен центар за прицврстување на жицата што ви овозможува да Облик на венецот, како и да е, посакувате метални куки на секој крај за лесно висење доаѓа со резервни сијалици за замена и осигурувачи 120 волти 60 Херц .17 засилувачи 20,4 вати димензии : 9 стапки долги x 12 инчи широк материјал (и) : ПВЦ/стаклени светилки/жица Мешавина од зеленило, 130 совети за гранки, пред-осветлени со 50 чисти мини светла, 24-инчен зелен кабел за олово, куки на секој крај за виси.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката