Божиќно порибување со бело ватирана кадифе, 20

Божиќно порибување со бело ватирана кадифе, 20

DEN 2.00

Достапност

Закачете го ова празнично време бело ватирано кадифено Божиќно порибување од оџакот со внимание овој декември. Ова порибување е совршено за полнење со подароци, бонбони, картички и други празнични изненадувања за да го направите Божиќниот екстра специјален на вашата сакана личност. Изработено од бел кадифе, ова порибување има празничен дизајн на снегулка на манжетната. Има јамка на врвот за да виси над камини или во подножјето на креветот и има многу простор да се наполни со огромна количина на расположи за одмор. Проверете ги сите радосни Божиќни украси и подароци од време на одмор, така што вашите свечености ќе бидат весели и светли. Ова празнично време на Божиќното порибување на белите кадифе е сигурно да стане негувана декорација за празници што ќе му стави насмевка на лицето на сите од година во година. Време на одмор бело ватирано кадифено Божиќно порибување, 20 ". Луксузно божиќно порибување. Белиот ватенка со кадифе со зачудувачки дизајн на снегулка на манжетната. Совршено за полнење со мали подароци, бонбони, картички и повеќе. Јамка на врвот го олеснува обесете Насекаде. Прелистајте ги сите радосни Божиќни украси и подароци од време на одмор.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката