Летни Блузи За Жени Блуза Со Јака Со Кратки Ракави И Расчистување На Кошулата - Продажба На Женски Врвови Модна Кошула Со Цврсто Копче Женска Маица Со Лабава Маица С

Летни Блузи За Жени Блуза Со Јака Со Кратки Ракави И Расчистување На Кошулата - Продажба На Женски Врвови Модна Кошула Со Цврсто

DEN 79.20

Достапност

П : како да го измиете овој фустан?● О : машина за перење.П : дали има лош мирис или ве чеша?* О : не може да се најде лош мирис, а ние направивме мек и квалитетен материјал, нема да ве чеша,не грижете се. Женски Врвови Од Тантела Преден Пеплум Полите Проѕирна Блуза со Долги Ракави женски карирана кошула Жени Симпатична В Врат Блузи За Резервоари Без Ракави Женски Сини Дизајнирани 2 Потег Спортски Маици Жени Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Симпатичен Пуловер Опуштени Фит Блузи Женски Маици Преголеми Есенски Џемпер Со Долги Ракави 2023 Плус Големина Туника Пуловер Ребрести Плетени Фустани. Женска Блуза Без Ракави В-Вратот Блуза Женска Мода Тенок Фит Чипка Долг Ракав Проѕирна Блуза Мрежа Чипка Врвна Кошула (С-ХХЛ) Женски Харајуку Долги Ракави Преголеми Маици За Жени Обични Маици Во Боја На Вратот На Екипажот Блузи Со Ленти За Жени Женска Камизола, Пакет од 2 Женски Врвови Од Тантела Возбудува Кратки Ракави Обични Летни Блузи Блуза Врвот.Без разлика дали е пред или по купувањето, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте го сервисниот тим ЛОНГЗУВС, ние ќе ви го решиме.П : дали е истата боја како на сликата?* О : се трудиме најдобро да направиме бојата е иста со Нашиот Фустан, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот дисплеј.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката