Sayhi Crewneck Sweatshirt Плус Големина Пад Кошули За Жени Графички Цветни Печати Дневен Обичен Долг Ракав Вратот На Екипажот Лабава Фит Блуза

Sayhi Crewneck Sweatshirt Плус Големина Пад Кошули За Жени Графички Цветни Печати Дневен Обичен Долг Ракав Вратот На Екипажот

DEN 1.67

Достапност

Дуксер За Женски Дневен Принт О Дуксер За Вратот Тркалезен Врат Фит Пуловер Блузи Обични Кошули За Вежбање Со Долги Ракави Секојдневни Лабави Вошки Руно Дуксер Женски Сезона : Есенска Зима. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : Целосна. Јака : јака надолу. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што ќе добиете : 1 Х женски дуксер. Памук,полиестер и Спандекс,Материјалот Е Густ и Удобен, ве Одржува Топло Во Fall и Зима. Долг Ракав, Широк Лабав Фитинг,Секојдневен Шик Стил, Печатење. Дуксери Женски Трендовски Меки Дуксери За Жени Дуксери Жени Слатки Девојки Дуксер Женски Дуксери Без Качулка Дуксери За Женски Женски Дуксер Од Екипажот Преголем Дуксер од Екипажот женски дуксери од екипажот со дизајн женски дуксер од екипажот бели дуксери од екипажот графички Преголем Дуксер За Жени графички Дуксер За Жени Графички Преголем Дуксер Графички Дуксер За Жени Графички. Женски Дуксер Од Екипажот Графички Женски Дуксери Од Екипажот Со дизајни Преголеми Дуксери Од Дуксери Од Екипажот Женски Графички Графички Дуксери за Жени Преголем Дуксер За Жени Графички Дуксер За Жени Графички. дуксер на екипажот женски плус големина дуксер на екипажот женски долг дуксер на екипажот женски топол женски дуксер на екипажот есенски дуксери на екипажот симпатичен дуксер на екипажот на екипажот плус големина дуксер на екипажот дуксер плус големина есенски дуксер на екипажот женски дуксер со големи димензии на екипажот обичен женски дуксер со големи димензии на екипажот.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката