Жените V-Вратот Шифон Блуза Возбудува Кратки Ракави Лабава Канцеларија ОЛ Блуза Блузи 3XL

Жените V-Вратот Шифон Блуза Возбудува Кратки Ракави Лабава Канцеларија ОЛ Блуза Блузи 3XL

DEN 223.84

Достапност

Функција : . Стил : Корејски Стил. Тип облека : Жените V-Вратот Шифон Блуза Возбудува Кратки Ракави Лабава Канцеларија Ол Блуза Блузи. Најдобро За вашата партија, канцеларија ОЛ, одмор или Други активности Носење!. Материјал : Шифон. Удобно За Носење!. Известување : . Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. Ве молиме дозволете 2-4см се разликува поради рачно мерење. Азиската Големина е помала од големината НА ЕУ/САД/ВЕЛИКА Британија, ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите. . Големина Назад Должина Рамо Биста Ракав. С : 57см 35см 87см 29,5 см. М : 58см 36см 91см 30см. Л : 59см 37см 95см 30,5 см. XL : 60cm 38cm 99cm 31cm. 2xl : 61cm 39cm 103cm 31.5 cm. 3 XL : 62cm 40cm 107cm 32cm. tt ttt tt TT T T T t t Size Шема. ttt. tt. tt. ttt. tttt Size : : С. ttt. ttt. tttt Back Должина(cm/in) : : 57/22.4. tttt t t ttt t t t Shoulder (cm/in) : : 35/13.8. tttt t t tt t t t t t t Bust (cm/in) : : 87/34.3. tt ttt tttt t t tsleve (cm/in) : : 29.5/11.6. tttt tt t tt t tttt t t t T TTTT T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T / T Tback Должина (см/во) : : 58/22.8. tttt t t ttt t t t Shoulder (cm/in) : : 36/14.2. ttttt t ttt t t t t t t Bust (cm/in) : : 91/35.8. tt ttt tttt t t t tsleve (cm/in) : : 30/11, 8. ttt. tt. tt. ttt. tttt Size : : Л. ttt. ttt. tttt Back Должина(cm/in) : : 59/23.2. tttt t t tt t t t t Shoulder (cm/in) : : 37/14.6. tttt t t tt t t t t t t Bust (cm/in) : : 95/37.4. tt ttt tttt t t tsleve (cm/in) : : 30.5/12. tttt tt tt t t t tt t t t t t TT T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T / T Tback Должина (cm/во) : : 60/23.6. tttt t t ttt t t t Shoulder (cm/in) : : 38/15. tttt t t ttt t t t t t Bust (cm/in) : : 99/39. tt ttt tttt t t t tsleve (cm/in) : : 31/12.2. tttt tt tt t t t tt t t t t t TT T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T/T) : : 61/24. tttt t t ttt t t t Shoulder (cm/in) : : 39/15.4. ttttt t ttt t t t t t Bust (cm/in) : : 103/40.6. tt ttt tttt t t tsleve (cm/in) : : 31.5/12.4. ttt. tt. tt. ttt. tttt Size : : 3 XL. ttt. ttt. tttt Back Должина(cm/in) : : 62/24.4. tttt t t ttt t t t Shoulder (cm/in) : : 40/15.7. tttt t t tt t t t t t t Bust (cm/in) : : 107/42.1. tt ttt tttt t t tsleve (cm/in) : : 32/12. 6 Стил : корејски Стил. Тип облека : Жените V-Вратот Шифон Блуза Возбудува Кратки Ракави Лабава Канцеларија Ол Блуза Блузи. Најдобро За вашата партија, канцеларија ОЛ, одмор или Други активности Носење!. Материјал : Шифон. Удобно и мода За Носење!.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката