Женска Секојдневна Мода Плус Големина Печатени Кратки Ракави Копче V-Вратот Пуловер Врвот

Женска Секојдневна Мода Плус Големина Печатени Кратки Ракави Копче V-Вратот Пуловер Врвот

DEN 319.84

Достапност

Женска Секојдневна Мода Плус Големина Печатено Копче Со Кратки Ракави V-Пуловер На Вратот ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths483498cm/38.58"37cm/14.57"18cm/7.09"70cm/27.56"M61036102cm/40.16"38cm/14.96"19cm/7.48"71cm/27.95"L81238108cm/42.52"39cm/15.35"20cm/7.87"72cm/28.35"XL101440114cm/44.88"40cm/15.75"21cm/8.27"73cm/28.74"XXL121642120cm/47.24"41cm/16.14"22cm/8.66"74cm/29.13"XXXL141844126cm/49.61"42cm/16.54"23cm/9.06"75cm/29.53"XXXXL162046132cm/51.97"43cm/16.93"24cm/9.45"76cm/29.92"XXXXXL182248138cm/54.33"44cm/17.32"25cm/9.84"77cm/30.31"?Гаранција за задоволство : Ако добиете Неисправен Производ/Погрешна Големина/Погрешни артикли, слободно контактирајте не за враќање/замена. И ние сакаме да ги знаеме вашите вистински идеи за сите детали за предметите, за да можеме да направиме подобро во производите и услугите соодветно. ?Стил : Лабаво Вклопување. Женски Основни маици За секојдневна облека, тренинзи и се што е помеѓу. Едноставен, трендовски и стилски. ?Прилики : овие лежерни летни маички се токму она што ви треба кога лежите наоколу или одите на малку облечен изглед. Толку симпатична со хеланки, фармерки ,шорцеви и клинови или патики ова лето. ?Карактеристики : Женски Маици, Секојдневни кошули со кратки ракави за жени ,Лабави маици раглан маици, врвови за вежбање за жени со кратки ракави. Основи во текот на целата година и идеално одење за секојдневно носење. ?Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката